mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Soutěže - zahraniční

Loni dostala Klára Spilková díky KPMG příležitost zahrát si major turnaj ve Spojených státech, letos se dostane na tři špičkové turnaje nejvyšší světové úrovně. V minulém roce jí start zajistila právě její partnerská společnost, letos si Spilková vybojovala prvním vítězstvím na Ladies European Tour v Maroku účast sama na Women's British Open a Evian Championship. A třetí kartu obdržela dnes darem od KMPG - opět vyrazí na Women's PGA Championship.

Vloženo: 25.04.2017
více...

Po historicky prvním vítězství na Ladies European Tour v Maroku se Klára Spilková přemístila do Španělska, kde jí čekal další turnaj nejlepší ženské série v Evropě. Výtečnou formu v úvodu sezony potvrdila děleným 34. místem, ke kterému ji dovedlo především skvělé finálové kolo za 66 ran (-5).

Vloženo: 23.04.2017
více...

Před šesti lety sledovala slovenskou kolegyni Zuzanu Kamasovou, jak v Maroku slaví svůj jediný titul na Ladies European Tour. Klára Spilková si tehdy v 16 letech připsala svůj první start na nejvyšším evropském okruhu a při své premiéře skončila sedmá. Píše se rok 2017 a nejlepší česká profesionálka je vítězkou turnaje LET. A nikoho asi nepřekvapí, že vyhrála právě v Maroku.

Vloženo: 19.04.2017
více...

Počasí jako by nechápalo, že 5. ročník turnaje pro týmy do 16 let, který se jako European Olympic Hopes Trophy hrál na Kaskádě, měl v neděli 23. dubna finálový den. Přeháňky se střídaly se sluníčkem, ledový vítr srážel pocitovou teplotu téměř k bodu mrazu. Roli favoritů na celkové vítězství už v sobotu potvrdili Němci a Slovinky, takže se hrálo jen o další umístění.

Vloženo: 17.04.2017
více...

Obrovská senzace je na světě. Česká profesionálka Klára Spilková vyhrála v Maroku turnaj Lalla Meryem Cup a na Ladies European Tour získala svůj první profesionální titul v kariéře. Došla k němu úžasným výkonem ve finálovém kole, které zvládla za 66 ran (-6).

Vloženo: 16.04.2017
více...

Úspěšný vstup do nové sezóny má za sebou Klára Spilková. Česká profesionálka skončila na děleném čtvrtém místě na prvním turnaji LET Access, nižší ženské sérii, ve Francii. V Terre Blanche navíc vylepšila o pět míst loňské deváté místo.

Vloženo: 02.04.2017
více...

Výborný výsledek veze z první letošní reprezentační akce Nicolas Schellong, který na European Nations Championship ve španělském Sotogrande obsadil konečné třetí místo v individuálním pořadí. Potěšilo i sedmé místo v mužské týmové soutěži v tvrdé konkurenci dalších patnácti celků.

Vloženo: 01.04.2017
více...

Vystoupení českých golfistů během třetího kola European Nations Championship mělo především v mužské kategorii vzestupnou tendenci. Nicolas Schellong po výsledku 70 (-2) poskočil výrazně v individuálním hodnocení a tým se především díky jeho výkonu probil před posledním kolem na průběžné osmé místo.

Vloženo: 31.03.2017
více...

Druhým kolem pokračoval dnes v Sotogrande European Nations Championship pro nejlepší evropské reprezentační výběry. Zatímco čeští muži si polepšili a pořadím se posunuli na průběžné jedenácté místo, ženám se nevedlo a o jednu příčku si pohoršily na desátou pozici.

Vloženo: 30.03.2017
více...

První kolo mají za sebou účastníci European Nations Championship ve Španělsku. Českému týmu se dařilo střídavě - podle toho, jak se kdo dokázal vyrovnat se silným větrem a rychlými greeny. Ženy jsou na průběžném devátém místě, muži drží třináctou příčku.

Vloženo: 29.03.2017