Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Turnaj LET v Čeladné se letos neuskuteční

Letošní turnaj ze série Ladies European Tour, který se měl konat v Čeladné (20. – 23. července), se neuskuteční. V tiskové zprávě to oznámili pořadatelé. Rozhodnutí prý ale neznamená definitivní konec turnaje, ale pouze jeho přerušení na jeden rok. Licence zůstává nadále dosavadnímu promotérovi, který plánuje pokračování v příštím roce.


Turnaj nelze podle zprávy uspořádat kvůli chybějícím prostředkům, s nimiž organizátoři počítali na základě přislíbené dotace z Ministerstva školství a sportu. „Současná situace nám bohužel nedovoluje pokračovat s přípravami turnaje. Dlouho jsme věřili, že se nepříznivý vývoj obrátí, a dělali jsme do poslední chvíle vše pro to, abychom turnaj uspořádali. Pro Čeladnou to měl být nový golfový svátek, po šesti letech od konání zdejšího posledního turnaje PGA European Tour. Po vyčerpání všech možností nezbylo než se dohodnout na tomto řešení s tím, že turnaj odložíme a že naše síly budou směřovat vstříc příštímu roku,“ uvedl Miroslav Rakowski, prezident Prosper Golf Resort Čeladná.

 

„Velmi nás mrzí, že vývoj došel tak daleko, protože turnaj Ladies European Tour měl v České republice už šestiletou tradici. Kvůli okolnostem, které jsou mimo naši moc, jsme společně s vedením Ladies European Tour konstatovali, že nejlepším řešením bude pořádání na jeden rok přerušit a vše soustředit na pokračování turnaje v příštím roce. Věřím, že všechny zúčastněné strany, včetně hráček, partnerů a samozřejmě golfové veřejnosti tento krok pochopí a podpoří nás v úsilí směrem k roku 2018,“ dodal Robert Klotz z produkční společnosti.

 

hap

 

 
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074