Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Foxconn Czech Ladies Challenge: Úspěšná inspekce

Šest týdnů před startem Foxconn Czech Ladies Challenge zavítala na turnajové hřiště Casa Serena ředitelka profesionálního okruhu LET Access Series. Diane Barnard se na Roztěži u Kutné Hory zúčastnila plánovacího mítinku s pořadateli akce, kterou Česká golfové federace a marketingová společnost GM Pro chystají v rámci druhé evropské série od 20. do 24. června.


„Jsem nadšená podobou a stavem hřiště, samotným místem i postupem příprav akce,“ řekla Diane Barnard poté, co se seznámila s detaily turnaje, který se bude hrát o celkovou dotaci 40 000 eur.

 

„O hřišti jsem hodně slyšela a vím, že je řádně prověřené čtyřmi roky konání European Senior Tour. Přesvědčit se na vlastní oči ale znamená úplně jiný zážitek. Design je nádherný. Půjde o skvělé dějiště LET Access Series a už nyní lze říct, že bude patřit k nejlepším,“ dodala ředitelka profesionální dámské tour.

 

Setkání se zúčastnili také prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš, sportovní ředitel federace a současně ředitel turnaje Luboš Klikar, předseda STK Aleš Libecajt, generální manažer resortu Dominik Maršík a rovněž Kamil Pečenka zastupující greenkeeping společnosti Engelmann.

 

„Detaily greenkeepingu necháváme na domácí straně. Je vidět, že hřiště je velmi kvalitně připravováno a nepotřebuje žádné zásahy. Rychlost greenů na tour je deset stop. Ideálem, k němuž směřujeme, je vítězné skóre mezi osmi až dvanácti ranami pod par,“ řekla Diane Barnard.

 

Ředitelku série nadchlo také zázemí resortu Casa Serena včetně klubovny a jejího zařízení. „Takové prostředí se opravdu často nevidí,“ pochvalovala si Diane Barnard a vyjádřila přání, aby pro červnový turnaj vydrželo hezké počasí, na které měla při své návštěvě štěstí.

 

Detaily o turnaji Foxconn Czech Ladies Challenge přinese informativní setkání s médii ve středu 17. května.

 

jom

 

Diane Barnard přijela na inspekci na Casa Serenu

 
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074