Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Midi a senioři v Beřovicích dobojovali. Vítězí Vymazal, Kodejšová, Vilimovský a Plachá

Druhý turnaj ze série Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour zná své vítěze. V prosluněných Beřovicích se v kategorii midů radoval z vítězství Tomáš Vymazal a Martina Kodejšová, mezi seniory jasně vládl Pavel Vilimovský, seniorka Martina Plachá zvítězila podruhé za sebou


Zatímco před třemi týdny bojovali hráči v Mladé Boleslavi s ledovým větrem a teplotami kolem nuly, v Beřovicích hřiště zalilo slunce a na výsledcích to bylo znát. Nedělní kolo se povedlo Tomáši Vymazalovi, který se výsledkem v paru probojoval až na nejvyšší stupeň. Radek Kohout, lídr po první kole, předvedl další vyrovnaný výkon, přesto si o příčku pohoršil, na třetím místě skončil Aleš Procházka.

 

Podle předpokladů se v dámské kategorii o první místo utkaly Martina Kodejšová s Markétou Šubrtovou. Šťastnější byla Kodejšová, která k 76 sobotním ranám přidala v neděli 78. Šubrtové chyběly na vítězku tři rány, třetí skončila Silvie Dittertová, vítězka z Mladé Boleslavi.

 

Seniorům už po prvním kole jasně vládl Pavel Vilimovský, když zahrál jednu ránu pod par (71). Svůj náskok si v klidu pohlídal a zvítězil o devět ran před Petrem Poláčkem. Třetí Martin Všetečka pak ztratil pět ran. Martina Plachá triumfovala v ženské kategorii už podruhé, a je tak suverénně nejúspěšnější hráčkou celé série. Po prvním kole suverénně vedoucí Anna Dzurenda v průběhu druhého kola odstoupila ze zdravotních důvodů.

 

Ředitel soutěže Aleš Libecajt vyzdvihl kromě krásného počasí a perfektně připraveného hřiště i samotné hráče. "Chválím tempo hry. Celkově to byl velmi vydařený turnaj," uvedl šéf turnaje.

 

Konečné výsledky – MID

Konečné výsledky – senior

 

Zpravodajství z 1. kola

Zpravodajství před turnajem

 

jom

 

 

Pohár pro vítěze převzal v Beřovicích mid-amatér Tomáš Vymazal (uprostřed), druhý skončil Radek Kohout (vlevo), třetí Aleš Procházka (vpravo)

 

 

 

V ženské kategorii byla nejlepší Martina Kodejšová (uprostřed), druhé místo patřilo Markétě Šubrtové (vlevo) a třetí skončila Silvie Dittertová (vpravo)

 

 

 

Nejlepší kolo ze všech účastníků Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour v Beřovicích předvedl Pavel Vilimovský (uprostřed), který jasně ovládl kategorii seniorů. Trofej pro druhé místo získal Petr Poláček (vlevo), třetí místo obsadil Martin Všetečka (vpravo)

 

 

Stejně jako v Mladé Boleslavi se i v Beřovicích radovala z vítězství mezi seniorkami Martina Plachá (uprostřed), Iveta Uhrová (vlevo) obsadila druhé místo a Henrieta Martinčová třetí (vpravo)

FOTO: Vítězslav Štrouf
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074