Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Na květnovou European Challenge Tour ČGF vyšle minimálně čtyři amatéry

Nejméně čtyři elitní amatérští hráči nominovaní ČGF budou podle dohody s promotérskou společností Relmost startovat v turnaji D+D Real Czech Challenge od 25. do 28. května na Kunětické Hoře. ČGF podle postavení hráčů na WAGR k 28.dubnu nominovala Šimona Zacha, Matyáše Zapletala, Jiřího Zusku a Nicolase Schellonga.


V České republice se letos díky Petru Dědkovi a jeho promotérské společnosti Relmost budou konat hned dva turnaje European Challenge Tour. První na konci května na Kunětické Hoře, druhý na začátku července v Prague City Golf na Zbraslavi.

 

„ČGF na první turnaj na Kunětické Hoře nominovala čtyři amatérské hráče, a to na základě jejich aktuálního pořadí ve Světovém amatérském žebříčku (WAGR). S Petrem Dědkem jsme domluveni, že pokud by se podařilo na poslední chvíli získat ještě jednu amatérskou hrací kartu, bude pro Michala Pospíšila, který si letos skvěle vede v zámoří a má s turnaji této kategorie bohaté zkušenosti,“ říká sportovní ředitel ČGF Luboš Klikar.

 

V programu letošního ročníku European Challenge Tour je 27 turnajů; odehrány byly zatím dva - jeden v Keni a druhý v Turecku.

 

hap
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074