Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Spilková potvrdila formu ve Španělsku

Po historicky prvním vítězství na Ladies European Tour v Maroku se Klára Spilková přemístila do Španělska, kde jí čekal další turnaj nejlepší ženské série v Evropě. Výtečnou formu v úvodu sezony potvrdila děleným 34. místem, ke kterému ji dovedlo především skvělé finálové kolo za 66 ran (-5). 


Golfová veřejnost byla v očekávání, co dvaacetiletá Češka předvede na turnaji Estrella Damm Mediterranean Ladies Open ve španělském Sitgesu jen týden po svém životní úspěchu v Maroku. V prvním kole se na ní podepsala únava, zároveň bojovala s nepříjemným větrem a nakonec podepisovala kartu se skóre 74 (+3). Hrozbu minutého cutu odmítala velmi solidním druhým kolem za 70 ran (-1). „Dneska jsem šla do druhého kola odpočinutá a povedlo se, -1 dnes znamená, že budu bojovat i o víkendu,“ napsala na Facebook pozitivní zprávu. Třetí kolo zvládla za 72 ran a nejlepší výkon turnaje si nechala stejně jako v Maroku na finálové kolo. Mocný finiš birdie + eagle ji katapultoval do čtvrté desítky pořadí na konečně 34. místo.

 

Konečné výsledky

 

jom

 

Klára Spilková při prvním odpalu na tříparové desáté jamce.

 FOTO: Tristan Jones/ Ladies European Tour
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074