Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 V Mstěticích řádil silný vítr, v čele Novák a Frýdlová s Hricíkovou

První den 1. Raiffeissenbank Czech Golf Amateur Tour v Mstěticích má za sebou půldruhá stovka hráček a hráčů, kteří se sjeli do středních Čech. Premiérové kolo bylo především soubojem s ranním chladem a s postupem hodin sílícím větrem, a tak pod par hřiště se nedostal žádný ze startujících. V čele jsou mezi ženami Kristýna Frýdlová a Sarah Hricíková (obě 75), mezi muži Vítek Novák (72).


Úvodní mužské flighty vyrážely v ranním chladu blížícím se bodu mrazu. Přesto nejlepší hráči odvedli solidní výkony, dokonce dvakrát do skórkarty zapisovali eagle (Dominik Pavouček a Vít Kluger). Projektovaný cut se po prvním kole zastavil na výsledku 81. Novák vede s těsným náskokem před silnou trojicí Dominik Pavouček, Jiří Zuska a Petr Janík (všichni 73).

 

Ženám s přibývajícími jamkami sílil vítr a již tak náročné dlouhé hřiště (5633 metrů z modrých odpališť) bylo ještě náročnější, výsledky i proto zůstávaly za očekáváním. Pod 80 ran se nakonec dostalo pouze devět hráček, projektovaný cut je nyní na hranici 84 ran.

 

V čele jsou v děleném vedení Kristýna Frýdlová a Sarah Hricíková (obě 75), ránu ztráty mají Františka Luňáčková a Michaela Vavrova.

 

Startovní listina 2. kola ZDE

Výsledková listina 1. kolo

 

 

 

hap

  
© ČGF 2008, verze 2.79.6277.30427