Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ

 Karlštejn viděl souboj Playing Pro versus Teaching Pro

Dva šestičlenné týmy na sebe narazily při prvním ročníku utkání mezi hrajícími profesionály (Playing Pro) a profesionálními trenéry (Teaching Pro). Po tuhém boji se z vítězství v pátek na Karlštejně radoval tým hrajících profesionálů.


Nehrající kapitán Playing Pro Roman Svoboda do svého týmu nominoval Martina Příhodu, Lukáše Tintěru, Ondřeje Liesera, Stanislava Matuše, Romana Šebrleho a Aleše Procházku. Tým Teaching Pro vedl nehrající kapitán a zároveň organizátor turnaje Jan Juhaniak. Ten si do svého týmu vybral Lukáše Lizánka, Jiřího Němečka, Ondřeje Lébla, který na poslední chvíli nahradil Petra Niče, Petra Skopového, Petra Štrougala a Víta Šimka.

 

Klání mezi oběma týmy se odehrálo na všech třech karlštejnských devítkách. Přes mrazivé teploty vyrazili hráči ráno k foursomům na první devítce, dopoledne se přemístili na druhou devítku a odpoledními singly bitva vyvrcholila na třetí devítce.

 

Dopolední zápasy nabídly velké drama, po šesti zápasech byl stav nerozhodný 3:3. O vítězi tak musely rozhodnout až singly. V nich pokračovala přetahovaná o každou jamku. Nakonec však uspěl tým Playing Pro, který vyhrál hned čtyři singly, jeden prohrál a poslední se půlil. Úterní utkání ovládl výsledkem 7,5 :4,5. 

 

jom

 

Výsledková listina

 

 

První utkání Playing Pro vs. Teaching Pro vyhrál tým Playing Pro (horní řada).

FOTO: Ivan Paggio

 
© ČGF 2008, verze 2.79.6277.30427