Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Midi a senioři v mrazivé Mladé Boleslavi dobojovali. Slaví Bouček, Dittertová, Závěrka a Plachá

První turnaj ze série Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour je u konce. V mrazivé Mladé Boleslavi se na start postavilo 53 mid-amatérů a třináct seniorů, kteří po celé dva dny zápolili s velmi chladným a větrným počasím.


Turnaj midů ovládl v mužské kategorii Zdeněk Bouček s celkovým skóre 161 ran (80, 81), ženám vládla Silvie Dittertová po dvou shodných kolech za 83 ran. Oba turnajoví šampióni zvítězili o tři rány před svými pronásledovateli, stejný náskok měl po sečtení výsledků i vítěz turnaje seniorů Michael Závěrka. Po kolech za 79 a 88 ran uhájil své vedení po prvním kole. Osamocenou seniorkou v poli byla Martina Plachá, jejíž jediným soupeřem byla lezavá zima. Radovala se z vítězství s výsledkem 183 ran (94, 89).

Už v úvodním úterním kole byli hráči pořádně prověřeni. Silný vítr nenechal nikoho v klidu a teploty, které se blížily nule, těšit nemohly ani dnes. Přesto se hráči s nepříznivým počasím vypořádali na výbornou, i když se po skončení turnaje klubovnou neslo, že v takovém počasí se obvykle ani nevychází ven.

 

Výsledková listina midů

Výsledková listina seniorů

FOTOGALERIE z Mladé Boleslavi

 

Série Pilsner Urquell Czech Mid / Senior Tour se v termínu 6. – 7. května 2017 přesune do Beřovic.

 

Přihlásit se na 2. Pilsner Urquell Czech Mid / Senior Tour – turnaj midů

Přihlásit se na 2. Pilnser Urquell Czech Mid / Senior Tour – turnaj seniorů

 

jom

 

Nejlepší během vyhlášení s předsedou STK Alešem Libecajtem

FOTO: Zdeněk Sluka
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074