Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Midy a seniory přivítalo v Mladé Boleslavi zimní počasí

Jeden by si pomyslel, že v druhé polovině dubna by mohlo hráčům na hřištích svítit sluníčko, a že první turnaj ze série Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour osvěží jarní teploty kolem 20 stupňů. V Mladé Boleslavi ale toto při prvním kole rozhodně neplatilo. 


Největším soupeřem midů a seniorů se v úterý stalo doslova zimní počasí, které mělo velký vliv na výsledky. V turnaji midů se na špici usadil mezi muži Aleš Procházka, který vybojoval pěkných 78 ran. Mezi ženami se o první místo dělí Martina Kodejšová se Silvií Dittertovou – obě obešly boleslavskou osmnáctku shodně za 83 ran.

 

V tuhé zimě a se silným větrem se museli vypořádat i senioři, kteří od letošního roku hrají na stejném hřišti souběžné svůj turnaj. Skvěle si vedl Michael Závěrka, který s 79 ranami utekl nejbližším pronásledovatelům o pět ran. Na dalších místech je situace nesmírně vyrovnaná.

 

Přes nepřízeň počasí bylo hřiště v Mladé Boleslavi perfektně připravené, ve středu čeká hráče druhé kolo ve zřejmě obdobných hracích podmínkách. 

 

Výsledková listina midů

Výsledková listina seniorů

 


jom
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074