Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Midi a senioři míří do Mladé Boleslavi k prvnímu turnaji

Utkáním dámských výběrů Severu a Jihu na Kunětické Hoře odstartovala letošní sezóna. Teď už ale vše směřuje do Mladé Boleslavi, kde v úterý 18. dubna začne první z celorepublikových sérií - Pilsner Urquell Czech Mid & Senior Tour. Ta se letos nově skládá ze dvou turnajů na každém hřišti, která navštíví. 


K tradičnímu turnaji midů (věk 30 let a více) přibude turnaj seniorů (věk 50 let a více). A zatímco midi se budou s boleslavským hřištěm prát z bílých a modrých odpališť, senioři z přívětivějších žlutých a červených. Hráči ve věku 50 let a starší měli navíc možnost volby, kterého z dvou uvedených turnajů se zúčastní. Podle chuti se mohli přihlásit buď mezi midy nebo mezi seniory, zatímco hráči ve věku mezi 30 a 49 lety se musejí spokojit s turnajem pro midy.

 

Do celoročního hodnocení túry se však započítávají oba turnaje, stejně tak do oficiálních žebříčků ČGF midů a seniorů. Pro vítěze na každém z turnajů midů i seniorů je připraveno 2000 bodů.

 

Hlavním ředitelem série pro midy a seniory je Aleš Libecajt, hlavním rozhodčím prvního turnaje v Mladé Boleslavi David Forbelský. Ve středu odpoledne už budeme vědět, kdo vstoupil do série midů i seniorů nejlépe. Loňskými mistry série mid-amatérů se stali Tomáš Navarra a Markéta Šubrtová. Jména nových mistrů, včetně těch seniorských, budou známá na závěrečném turnaji 24. září v Prague City Golf ve Zbraslavi. 

 

startovní listina midů

 

startovní listina seniorů

 

jom

 

 

Vítězka a vítěz Pilsner Urquell Mid Tour ČGF  Markéta Šubrtová a Tomáš Navarra

Foto: Annie Krčmářová
© ČGF 2008, verze 2.79.6277.30427