Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Drama ve sněhu a dešti ovládly obhájkyně ze Severu

Vítězem 12. ročníku Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by AUTOCONT se stal výběr Severu, který obrátil nepříznivý vývoj skóre, a po výhře 9:8 obhájil loňský triumf. Historicky vyhrál už devátý vzájemný souboj. 


Sníh, prudký déšť, chladný vítr i sluníčko. Počasí se dnes na hřišti Golf Resortu Kunětická Hora pořádně vyřádilo, ale to samé lze konstatovat na adresu osmnácti účastnic letošního ročníku soutěže, která je branou do nové sezóny. V sobotu Jih obrátil skóre ze stavu 1:3 na 5:3 ve svůj prospěch a zdálo se, že Sever už nebude mít síly na další obrat. Jenže nedělní singly postavily očekávání na hlavu.

 

Kapitánky se snažily před nedělí udělat všechno možné, aby pomohly svůj tým naladit. Šideri Váňová (Jih) připravila spoluhráčkám velikonoční pomlázku, Eva Koželuhová (Sever) vsadila na energetické drinky, které měly mladému týmu dodat křídla. A pořádné dramatická bitva tak pokračovala, výsledek na jednotlivých jamkách se přeléval, až se nakonec naklonil ve prospěch obhájkyň, které dokázaly vyhrát šest z devíti dvouher. Přitom ještě po devíti jamkách ve čtyřech zápasech vedl Jih.

 

„Byl to rozhodně nejdramatičtější turnaj z posledních ročníků, holky předvedly ve složitém počasí skvělý boj a nádherné souboje,“ okomentoval finálové dění ředitel soutěže Aleš Libecajt.

 

hap

 

 

Vítězky 12. ročníku Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by Autocont 2017 - družstvo Severu

Foto Zdeněk Sluka

Fotogalerii z průběhu soutěže naleznete ZDE 
© ČGF 2008, verze 2.79.6277.30427