Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Start sezóny: svižná hra v prosluněném podhradí

Start sezóny tradičně obstarává týmový souboj Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by Autocont, který je soubojem výběrů Sever proti Jihu. Letošní ročník byl odstartován dnes v Golf Resortu Kunětická Hora turnajem hostů.


Sedmnáct flightů v čele s nominovanými hráčkami se vydalo vstříc náročnému hřišti, které na úvod roku dokonale prověřilo zimní přípravu všech účastníků soutěže. Přálo jim však alespoň počasí, a tak náladu v prosluněném podhradí pod Kunětickou Horou nepokazil ani místy ostřejší vítr.

 

S podmínkami se nejlépe vyrovnal tým, který vedla kapitánka Severu Eva Koželuhová. Se svými parťáky (Nguyen Khac Thanh, Pham Quoc Thang a Michaela Valášková) zvítězili s náskokem jedné rány před svými pronásledovateli.

 

Součástí vyhlášení výsledků bylo také zahájení víkendových bojů, do kterých se všech 18 žen vydá v sobotu dopoledne. A všechny si mohly poprvé zblízka prohlédnout olympijský bag Kláry Spilkové - jeden z trojice, které byly i díky ČGF vydraženy ve prospěch Dětského domova v osadě Racek u Benešova.

 

 hap

 

 Fotogralerie z pátečního programu

 

 Vyhlášení turnaje hostů: zleva Milan Cerman (předseda představenstva Akcenta, a.s.), prezident ČGF Zdeněk Kodejš vítězný tým Evy Koželuhové a soupeřící kapitánka Šideri Váňová.  

 

 

Sezóna 2017: odpáleno

Foto Zdeněk Sluka

 

 

 

 
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715