Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Regionální Tour mládeže startují již tento týden

Už jen pár hodin zbývá do startu prvních dvou turnajů Regionální Tour mládeže. V pátek 14. dubna si mladí golfisté zahrají v Golf Parku Slapy, v sobotu 15. dubna čeká hráče od šesti do osmnácti let turnaj v Golf Resortu Ústí nad Labem.


Na těchto místech začne už osmý ročník Regionální Tour mládeže Západ B. Oba turnaje už mají po uzávěrce přihlášek, účastníci turnaje na Slapech si už mohou zkontrolovat startovní časy, zájemci o turnaj na Terasách si musejí na startovní listinu počkat do pátku 14. dubna do 13.00 hodin. Stejně jako loni mají vedle ostřílenějších golfistů možnost vyzkoušet si soutěžní golf začínající golfisté s handicapem 46 – 54 ve dvou kategoriích E, F. Budou hrát devět jamek formátem na stableford.

 

Startovní listina Slapy - kategorie A, B, C, D

 

Startovní listina Slapy - kategorie E, F

 

V dalších regionech se bude hrát až po Velikonocích. V sobotu 22. dubna startuje prvním turnajem na Čeladné Regionální Moravská Tour mládeže – Morava Cup. O den později v neděli 23. dubna se mladí hráči utkají hned na třech místech. Na Darovanském Dvoře začne Dětská Tour Západ A, v Myštěvsi Dětská Tour Severovýchod a na Lipinách první turnaj Regionální Moravská Tour mládeže – Junior Challenge, která nabízí turnaje s malými dojezdovými vzdálenostmi v Moravskoslezském kraji.

 

Více informací o jednotlivých tour najdete na těchto odkazech:

 

Dětská Tour Západ AFacebook

 

Facebook Regionální Tour mládeže Západ B

 

Dětská Tour Severovýchod + Facebook

 

Regionální Moravská Tour mládeže – Morava Cup 

 

jom
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074