Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Atraktivní soutěž týmů pro děti se blíží, finále bude na Czech Masters

Druhé poloviny května se už nyní nemohou dočkat děti, které se zúčastní celorepublikové soutěže vyhlášené společně Českou golfovou federací a Czech SNAG Association. Soutěž základních škol, golfových kroužků a klubů je určena pro děti ve věku od 6 do 14 let, finále se odehraje během D+D Real Czech Masters v Golf Resortu Albatross.


Měření dovedností čtyřčlenných týmů se odehraje na dálku na předem definovaném hřišti s pomůckami SNAG či ShortGolf v termínu od 15. do 26. května. A protože jde o týmovou akci, budou mít malí adepti golfové hry také jednotné oblečení - každé přihlášené družstvo obdrží golfová trička označená názvem své školy.

 

S přihlášením je však třeba si pospíšit! Registrace byla spuštěna, uzavřena bude už 20. dubna. Souběžně se sportovní soutěží bude možné se zapojit i do porovnání nejlepších fotografií a videozáznamů, které nám zašlete. Již v průběhu soutěže budou výsledky, aktuality a fotografie z jednotlivých turnajů uveřejňovány na sociálních sítích.


Více informací o podmínkách účasti a přihlášení poskytnou Lenka Dvorská (ldvorska@czsga.cz, 774 810 101) a Tomáš Malec (seskolounagolf@cgf.cz, 724 309 998).

 

Těšíme se na děti, jejich rodiče, učitele a instruktory, a hlavně na báječnou a zábavnou hru!

 

tm

 

 

            
© ČGF 2008, verze 2.81.6341.22074