Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by Autocont otevře domácí sezónu. Podvanácté.

Podvanácté se sjedou dva ženské výběry, aby pod hlavičkou Severu a Jihu odstartovaly novou sezónu českého golfu. Letošní ročník Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by Autocont, který pořádá Česká golfová federace znovu ve spolupráci se společností GM Pro, se uskuteční od pátku do neděle v Golf Resortu Kunětická Hora.


Vítězství obhajuje družstvo Severu. Před rokem tým vedený kapitánkou Evou Koželuhovou vyhrál jamkové souboje 12:5 a letos by kralování rád prodloužil, přestože kvůli různým okolnostem nastoupí se třemi změnami. Stejně jako loni vedle Koželuhové se v devítičlenné partě sejdou Kristýna Frýdlová, Eliška Kocourková, Sarah Hricíková, Kateřina Čermáková a Michaela Fabiánková, s nimi půjdou do boje Iveta Poslední, Patricie Macková a Natali Kamberská, která na poslední chvíli vystřídala zraněnou Terezu Koželuhovou.

 

Na postu kapitánky Jihu nahradila Šideri Váňová kolegyni Lucii Hinnerovou. Osmičku amatérek z Jihu tvoří Hana Ryšková, Lucie Harcubová, Kateřina Dolečková, Blanka Marešová, Karolína Stará, Agáta Vahalová, Natálie Bartoníčková a Michaela Kverková.

 

Turnaj se bude hrát podle loňského modelu, tedy výhradně ve hře na jamky, postupně v sobotních foursomech (4x) a fourballech (4x) a devíti nedělních singlech.

 

Golfový svátek bude zahájen tradičně pátečním Turnajem hostů. Ředitelem soutěže je Aleš Libecajt, hlavním rozhodčím bude Michal Voigts. Generálním partnerem akce je společnost Akcenta.

 

 

hap

 

 

Tým Severu - vítězky Lady Abrahams Trophy 2016

Foto:  Annie Krčmářová

 

 

 
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715