Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 První ročník Jarního utkání hráčů RTS vyhrál Západ B

Drama až do závěru přineslo Jarní utkání hráčů Regionálních tréninkových skupin, jehož premiéru hostil Golfový resort Kaskáda. O celkovém vítězství v jamkové hře rozhodli hráči regionu Západ B nad výběrem Východu B až dlouhým puttem na závěrečné jamce. V utkání o třetí místo zvítězil region Západ A nad hráči z Východu A


V neděli odpoledne už přišla na řadu dovednostní soutěž Skills Challenge, ve které hráči ukázali, jak pestrý mají svůj arzenál nejrůznějších ran. Na dvanácti stanovištích soutěžili v krátkých i delších přihrávkách, vyzkoušeli si trouble shoty a trénovali krátké i dlouhé putty.

 

Premiérovou akci si pochvaloval i reprezentační manažer Petr Šavrda a připomněl, jaký význam vlastně utkání regionů mělo. „Hráči si vyzkoušeli formát, se kterým se v sezóně tolik nesetkají. Navíc mohou mít utkání ve hře na jamky pozitivní vliv na budoucí šampionáty družstev,“ zmínil důležitost víkendových klání. Zároveň zdůraznil další význam akce v utužování party. „Naším cílem bylo, aby se hráči více semkli a lépe se poznali. A to se, myslím, povedlo,“ uvedl Šavrda.

 

Jarnímu utkání hráčů Regionálních tréninkových skupin přihlíželi také všichni trenéři z jednotlivých regionů, včetně hlavního trenéra Jiřího Němečka. Všichni účastníci se v sobotu museli vyrovnat s velmi chladným počasím, zato v neděli si užili příjemnou jarní teplotu a slunce. 

 

jom

 

Hráči regionu Západ B zvítězili v Jarním utkání hráčů Regionálních tréninkových skupin

 

 

Druhé místo obsadili hráči regionu Východ B

 

 

Regionální tréninková skupina Západ A slavila třetí místo

 

 

Čtvrtá příčka zbyla pro hráče Regionu Východ A

Foto: Petr Vávrů a Luboš Klikar
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715