mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Český šampionát Ski&Golf – počtvrté zvítězil Petr Kabát, sourozenecký souboj ovládla Eva Koželuhová

Počtvrté český šampionát Ski&Golf vyhrál v hlavní kategorii Petr Kabát, mezi ženami se radovala Eva Koželuhová, která tentokrát předčila svoji mladší sestru Terezu. Lyžařská část soutěže se uskutečnila v pátek ve Špindlerově Mlýně, golfové finále se dnes odehrálo tradičně na hřišti Golf&Spa Kunětická Hora.

Lyžařské závody ovládli sourozenci Zakouřilovi – lyžařský reprezentant Borek nastavil nejrychlejší čas dne na 36,88 vteřiny, nejrychlejší ženou byla jeho sestra Petra (37,32).

Do golfového turnaje nastupovali hráči s počtem bodů, který se rovnal dvojnásobku jejich času z lyžařské soutěže. Nejvyrovnanější se ukázal znovu Kabát - po dobrém výkonu na lyžích (38,37)  a velmi slušném golfovém výsledku (75 ran) zvítězil.

V kategorii WOMEN se radovala Eva Koželuhová před sestrou Terezou. V kategorii MASTER kraloval již potřetí Slawomir Komonski, kategorii MID ovládl poprvé Jan Arnold, mezi juniory zvítězil Jiří Beránek, přestože na golfu byli lepší Marek Matějů (76 ran) a Vlastimil Miler (77).

Celkové výsledky Innogy SKI&GOLF Czech Championship 2017

MAIN: 1. Petr Kabát 151,74 bodů, 2. Ondřej Krupa 156,68, 3. Vlastimil Štefl 157,68

WOMEN: 1. Eva Koželuhová 156,92,  2. Tereza Koželuhová 159,88, 3. Erika Kotková 166,66

WOMEN 41+: 1. Bobina Žůrková

MASTER: 1. Slawomir Komonski 160,58, 2 .Jaroslav Žižka 167,06, 3. Tomáš Doležal 169,52

MASTER 61+ : 1. Pavel Gola

MID: 1. Jan Arnold 157,56, 2. David Zelinka 159,94, 3. Jan Schovánek 163,18

JUNIOR: 1. Jiří Beránek 161,10, 2. Zdeněk Moravec 166,38, 3. Vlastimil Miler 169,42

Golfové výsledky

Vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat Českou republiku začátkem května na Mistrovství světa SKI&GOLF v rakouském Kaprunu.