Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Regionální tréninkové skupiny mají za sebou jarní soustředění

Golfové resorty na Zbraslavi a na Kaskádě hostily první dvě jarní soustředění hráčů Regionálních tréninkových skupin spadajících do Tréninkového systému ČGF. Hráči ve věku od 10 do 15 let se pod vedením zkušených trenérů připravovali na novou sezónu v pětidenním tréninkovém bloku od středy 22. do neděle 26. března. 


Během předsezónního soustředění hráči pilovali švih za pomoci měřicích přístrojů Trackman a SamPutt Lab, učili se efektivně plánovat svůj trénink, s kondičními trenéry pracovali na rozcvičce, ale i na regeneraci po hře.Na večerních setkáních studovali course management a vedení vlastních statistik.

 

Na Zbraslavi (region Západ B) se hráči připravovali pod vedením trenérů Petra Němečka a Pavla Niče ml. Kondiční přípravu měl na starosti Svatopluk Býma. Pětidenní soustředění regionu Východ B na Kaskádě vedli trenéři Petr MoučkaVáclavem Raškou. Po fyzické stránce hráče připravoval kondiční trenér Milan Mojžíš.

 

Své první soustředění už zahájila také tréninková skupina regionu Východ A na Kunětické Hoře. Od soboty 25. do středy 29. března tu mladí hráči pod taktovkou trenérů Jaroslava Krejcara a Ondřeje Špůra trénují na novou sezónu společně s kondičním trenérem Jaroslavem Pallasem. V příštím týdnu je na programu i soustředění regionu Západ A. Hostí ho Dýšina od středy 29. března do neděle 2. dubna. Trénink povedou Jan MerglLadislavem Trubačem, kondici Roman Čech.

 

První zkouškou, jak kvalitní byla zimní a jarní příprava hráčů, bude dvoudenní Jarní utkání hráčů Regionálních tréninkových skupin ČGF, které se uskuteční o víkendu 8. a 9. dubna na Kaskádě. Hráči se utkají v jamkové hře a v dovednostních soutěžích.

 

jom

 

Soustředění Regionální tréninkové skupiny Západ B na Zbraslavi vedli Petr Němeček (vlevo) a Pavel Nič ml. (vpravo)

Na Kunětické Hoře trénovala Regionální tréninková skupina Východ A s Ondřejem Špůrem a Jaroslavem Krejcarem
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715