Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Vyberte si z odborných seminářů pro trenéry golfu

Velmi atraktivní je nabídka čtyř odborných seminářů, které pro profesionální kouče, ale i pro amatérské trenéry ČGF připravila na tento rok PGA C. Svoje zkušenosti přijedou do Čech přednášet znovu po roce Steven Orr a Viktor Gustavsson, poprvé pak Jonathan Mannie a Ben Langdown. Začíná se už v pondělí 27. března v Pyšelích! Na snímku Švéd Viktor Gustavsson, kouč specializující se na krátkou hru.


Steven Orr se bude během posledního březnového pondělí na Loretě v Pyšelích věnovat rozvoji elitních juniorských hráčů. Mottem jeho přednášky a praktických ukázek je „Není to o technice, je to o dovednosti“. Podrobný program semináře se Stevenem Orrem najdete zde.

 

Steven Orr při loňském semináři v Mladé Boleslavi

 

Sympatický Švéd Viktor Gustavsson tentokrát stráví na Kaskádě delší čas než vloni. Jeho zkušeností v krátké hře se totiž rozhodli využít i nejlepší čeští hráči připravující se na červencová ME družstev. S Viktorem se potkají v neděli 28. května a stráví s ním jeden tréninkový den. V pondělí 29. května na něj naváže seminář pro trenéry a kouče znovu na téma krátká hra.Viktor Gustavsson při výuce hry z bankru...

 

Dlouhodobý rozvoj hráčů během kariéry je téma semináře, s nímž v pondělí 11. září na Dýšině vystoupí Jonathan Mannie. Kreativní trénink a biomechaniku si jako témata své přednášky vybral Ben Langdown. Uskuteční se v pondělí 30. října v Praze.

 

Semináře se konají v době od 9 do 17 hod., v ceně je překlad, oběd a osvědčení o absolvování. Přihlásit se můžete na mailové adrese pga@pga.cz.


Ceník rozšiřujících seminářů PGA C v roce 2017

    Počet seminářů                         Cena pro člena PGA C                      Cena pro amatérského trenéra ČGF                      
1 seminář 2.200 Kč 2.500 Kč
2 semináře 4.000 Kč 4.600 Kč
3 semináře 5.400 Kč 6.300 Kč
4 semináře 6.000 Kč 7.600 Kč

 

 

 

 

 

 
Ohlédnutí za rokem 2016

Rozvoj juniorů, rozvoj turnajových hráčů a krátká hra byly tématy tří vzdělávacích akcí v roce 2016, jejichž lektory špičkoví zahraniční odborníci Ian Peek, Steven Orr a Viktor Gustavsson. Přednášky se postupně konaly na Loretě v Pyšelích, v Mladé Boleslavi a na Kaskádě. Semináře přilákaly celkem 110 účastníků, 15 osob se zúčastnilo všech tří akcí.

 

Text a foto: Luboš Klikar


 
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715