Kontakt ČGF  | Kontakt ADMIN  | Vstup pro kluby  | Ověřit HCP:

KDE HRÁT

mapa není k dispozici PrahaKarlovarský krajPlzeňský krajJihočeský krajVysočinaJihomoravský krajZlínský krajMoravskoslezský krajOlomoucký krajPardubický krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajStředočeský kraj
Stát
Kraj
Typ
 Sára Kousková je ve hře o účast na juniorském Solheim Cupu

Sára Kousková je po Mezinárodním mistrovství Španělska žen na jamky na děleném sedmém místě žebříčku PING Junior Solheim Cup Team Europe, a má tak našlápnuto k účasti na juniorském Solheim Cupu, který se koná v polovině srpna ve Spojených státech.


 

 

 

Česká golfistka Sára Kousková bude bojovat o jedno z dvanácti míst v evropském týmu, který nastoupí 15. - 16. srpna proti výběru ze Spojených států. Šest hráček od dvanácti do osmnácti let si zajistí účast na juniorském Solheim Cupu právě na základě žebříčku, šest dalších nominuje kapitán.

 

Turnajů, které se počítají do žebříčku PING Junior Solheim Cup Team Europe, je celkem sedm. Golfistky budou sbírat body v dubnu na French International Ladies' Junior Championship (Francie) a Helen Holmes Scottish Women's Open Championship (Skotsko), v červnu na German Girls' Open (Německo), Ladies' British Open Amateur Championship (Wales) a ANNIKA Invitational Europe (Švédsko) a v červenci na European Girls' Team Championship (Finsko) a European Ladies' Team Championship (Portugalsko).

 

Golfistky z Evropy a ze Spojených států se v rámci PING Junior Solheim Cupu střetnou už podeváté. Evropa má na svém kontě dvě výhry, jednu remízu a pět proher.

 

 

Žebříček PING Junior Solheim Cup Team Europe najdete ZDE

 

 

Text: Lucie Gaudlová, foto: Zdeněk Sluka
© ČGF 2008, verze 2.83.6354.26715